O nas

Jesteśmy małą firmą działającą na skale kraju, a nawet Europy. Współpracujemy z firmami w całej Polsce,  miedzy innymi szyjemy okotarowanie dla teatrów, domów kultury lub studiów fotograficznych. Prowadzimy również wysyłki naszych produktów niemal do całej Europy. Jesteśmy młodą firmą zbierającą doświadczenie. Staramy się być  postępowi, iść z duchem czasu, aby ofiarować klientom jak najlepsze usługi. Każdym klientem zajmujemy się indywidualnie, dostosowując produkty do jego personalnych potrzeb. Staramy się o dobre relacje z kontrahentami, aby nasz rozwój kwitł. Powstaliśmy z pasji i nią chcemy się kierować w każdym naszym zadaniu.

Mimo małej powierzchni sklepu stacjonarnego mamy bardzo bogaty asortyment, w którym znajdują się  najlepsze maszyny do szycia, overlocki, hafciarki i plotery.  Jesteśmy dealerem takich firm jak : Brothera, Janome, Juki czy Elna. Słyniemy z ogromnej gamy tkanin ( również trudnopalnych i specjalistycznych), od szorstkiej juty do miękkiego jak chmurka minky. Jesteśmy również jednym z najczęściej wybieranych sprzedawców kulki silikonowej,  waty silikonowej oraz ociepliny. Prowadzimy pasmanterię, w której każdy konsument znajdzie coś do swojego domowego warsztatu. W naszej ofercie znajdują się również liczne artykuły dekoracyjne i elementy odzieży.

Sami z pasją zajmujemy się krawiectwem w szerokim zakresie. To właśnie dzięki bogatemu doświadczeniu i współpracy z większością renomowanych producentów, możemy z czystym sumieniem polecić konkretne produkty wiedząc, że spełnią oczekiwania najbardziej opornych jednostek. Nasz umysł jest zawsze otwarty na nowe projekty.

Mamy ogromna wiedzę w dziedzinie zdobienia tkanin metodami sublimacji foli Flex Flock i innych metodach termo-transferowych. Dysponujemy rodziną produktów przeznaczonych do wykonywania aplikacji na wszelkiego rodzaju tkaninach. Jesteśmy w posiadaniu niesamowitej gamy kolorów oraz  faktur foli. Stawiamy na rozwój, sprowadzamy nowoczesne plotery oraz nowe gatunki i barwy foli.